Artykuł na WPML.org o pixeljuice

Published Estimated reading time: 3 minutes

Na WPML.org ukazał się artykuł autorstwa Agnes Bury w którym opisuje jak przygotowaliśmy strone oneferro.com w wielojęzykowej wersji (Polski, Angielski, Rosyjski). Artykuł jest jednym z pierwszych w nowej serii WPML  „Case Studies”.

Projekt dla klienta został zrealizowany w layoucie responsywnym na wszystkie urządzenia (komputery, smartfony, pady) z wykorzystaniem CSS3 i HTML5.

Wdrożyliśmy specjalny moduł CMS do wprowadzania i prezentacji oferty – magazynu stali.

Dodatkowo wdrożyliśmy rozwiązanie wilojęzykoweCMS WPML (WordPress Multilingual Plugin) – system zarządzania tłumaczeniami i prezentacji tłumaczeń. Wdrożenie wielojęzyczności w zakresie treści podstawowej jak również ofert magazynowej i wydruków oferty.

Case study znajduje się na stronie WPML.org

Related Articles

Obrazek pokazujący stronę AdSense w Google SERP

Czy Google okrada klientów – AdSense sensacja

Published Estimated reading time: 1 minute

Były pracownik oskarża pracodawcę – Google o okradanie uczestników programu AdSense.Oskarżenie swoje publikuje na portalu PASTEBIN.com – oczywiście anonimowo. Jak sam pisze:Jestem byłym pracownikiem Google i upubliczniam ten przeciek informacji dlatego, że byłem świadkiem i uczestnikiem procederu w czasie mojej…

Reklama - banner Search Love Boston 2014

Search Love Boston 2014

Published Estimated reading time: 3 minutes

W dniach 7 i 8 kwietnia 2014 roku odbyła się konferencja największych postępowych umysłów świata wyszukiwania i pozycjonowania. Wiele wspaniałych warsztatów i prezentacji, pośród nich: Will Critchlow z Distilled z prezentacją „Złoty Wiek Marketingu Cyfrowego” (THE GOLDEN AGE OF DIGITAL…