Search Love Boston 2014

Published Estimated reading time: 3 minutes

W dniach 7 i 8 kwietnia 2014 roku odbyła się konferencja największych postępowych umysłów świata wyszukiwania i pozycjonowania. Wiele wspaniałych warsztatów i prezentacji, pośród nich:

Will Critchlow z Distilled z prezentacją „Złoty Wiek Marketingu Cyfrowego” (THE GOLDEN AGE OF DIGITAL MARKETING)

Aaron Weyenberg z TED z prezentacją „Słuchanie i nauka: Opowiadanie o Redizajnie”  (LISTENING & LEARNING: A STORY OF A REDESIGN)

Rand Fishkin z MOZ z prezentacją „Dlaczego Wielcy Marketerzy Muszą Być Sceptykami?” (WHY GREAT MARKETERS MUST BE GREAT SKEPTICS?)

Oczywiście nie obyło się bez „networking events” … w pierwszy wieczór z drinkami na koszt MOZ! WOW co za party!

Related Articles

Obrazek pokazujący stronę AdSense w Google SERP

Czy Google okrada klientów – AdSense sensacja

Published Estimated reading time: 1 minute

Były pracownik oskarża pracodawcę – Google o okradanie uczestników programu AdSense.Oskarżenie swoje publikuje na portalu PASTEBIN.com – oczywiście anonimowo. Jak sam pisze:Jestem byłym pracownikiem Google i upubliczniam ten przeciek informacji dlatego, że byłem świadkiem i uczestnikiem procederu w czasie mojej…

screen z artykułu na WPML o Marek Dziok i responsywnej wielojęzycznej stronie oneferro.com

Artykuł na WPML.org o pixeljuice

Published Estimated reading time: 3 minutes

Na WPML.org ukazał się artykuł autorstwa Agnes Bury w którym opisuje jak przygotowaliśmy strone oneferro.com w wielojęzykowej wersji (Polski, Angielski, Rosyjski). Artykuł jest jednym z pierwszych w nowej serii WPML  „Case Studies”. Projekt dla klienta został zrealizowany w layoucie responsywnym…